Videók
Kapcsolat

Eredmények

Pannonhalma 2011.05.07.

Mi is rész vettünk a Nyugat Kupa második fordulóján.Jól előkészített beáztatott pálya várt minket.Az idő jó volt igaz ez a pályán délutánra megis látszott mert hiába a dél alatti locsolás,de a futamokra már sajnos kikeményedett és porzott,na,de ennek ellenére jó volt!65 cm3-be Farkas Renátó #3 feltünően gyors motorozással biztosan teljesítette a futamokat.65 cm3 kategóriában sajnos Rába Martin #22 nem tudott indulni mert a csütörtöki edzésen beállt a motorja és már nem volt lehetőség a javításra.Nagyon sajnáljuk pedig jólett volna látni hogy küzd mert az utóbbi edzéseken nagyon jól ment!Faterja:Rába Tibor #14 viszont most nem hagyta ki ezt a jó pályát és a senior mx1-ben kemény motorozással az 5.helyet szerezte meg sok-sok versenyzőt magamögé utasítva.Zarka László #37 az mx2 senior csapatot erősítette,de sajnos a motorja nem bírta a nagy tempót és a futamokon a tesója kaváján húzta a gázt.Az mx2-B kategóriában Börzsei Ádám #78 Kárai Kristóf #34 Ferenci Árpád #82 és Zarka Zsolt #22 keverte a port.Az mx1 és mx2-A megint egybe ment igy legalább megtelt a rajtgép.Pék Marcell az mx2-A kategóriát erősítve az első futam nem túl jó rajt(7.)és az első fél körbenvaló elalvás után a 10.-ként fordult az első kör után,aztán megtáltosodva felküzdötte magát az ötödik helyig.A második futamban egy bátrabb rajtnak köszönhetően 3.-nak fordult.Jól tartotta a helyét igaz két ember megelőzte,de egyet sikerült 3 kör követés után visszaelőznie,de addi az eleje kicsit elment,de tovább küzdve közelített hozzájuk,és így negyediknek ért célba.Összesítésben is a negyedik helyet szerezte meg ami neki nagyon jó eredmény.Érdekességnek jegyezném meg,hogy az mx1 első helyezetje a Marcell mögött ért célba.GRATULÁLUNK MINDEN VERSENYZŐNEK!!!