Videók
Kapcsolat

Eredmények

Piliscsév 2011.04.23.

Elmentünk az első országos versenyre Piliscsévre,depóba jó helyet találva kicuccoltunk és beálltunk a hosszú nevezési,gépátvételi sorba.Marcell az ilyen országos versenyen 190-es rajtszámmal indult mert a 90-es már foglalt volt.A pálya hihetetlen volt a nagy szintkülönbségekből adódó le és felmenők a nagy leugró fenről nézve félelmetes volt és miden elismerésem annak aki a nagy semmibe elmerte engedni a motort.Marcell is megtette!!,a feltöltött videó végén amikor ketten ugranak el a Marcell volt aki kicsit messzebb ugrott igaz nehezen látni!Az első edzésen bemérte a pályát,aztán jött az időmérő ahol nem igazán tudott egy jó kört menni mert jött a hiba eldölt és letörött a fékkar és az egész gázszektor és kikellett állnia meg megütötte a vállát és úgy döntött,hogy nem áll rajthoz.Persze nem erőltettük az indulást mert a pálya állapota már teljes erőben lévő versenyzőt kivánt és nem akartunk újjabb sérülést.Elég volt azt látnunk,hogy Magyarország legkeményebb pályályát bejárta,beugrálta és tudjuk,hogy van helye a pályán.Ebben a kategóriában Réz Ádám #131 az mx-1 kategóriában versenyzett teljesítve mind a két futamot,de még neki is aki tapasztalt jó versenyző is nehéz volt.Rába Martin #22 a 85 cm3 kategóriában indult,de ő is csak egy futamot ment a másodikat technikai okok miatt kihagyta.