Videók
Kapcsolat

Eredmények

Uzsabánya 2011.04.09.

Nyugat Kupa első versenye.Időjárás borzalmas volt, nagy szél nagy por .65 cm3 kategóriában Farkas Renátó #3 az ötödik helyen.85 cm3 kategóriában Rába Martin #22 jó motorozással 6.helyet szerezte meg.Senior mx2 kategóriában Zarka László #37 magabiztosan ugyancsak az 5.helyig küzdötte fel magát.Testvérének nem volt szerencséje mert motorjában elmentek a sebességek szabira így nem tudott versenyezni az mx2-B kategóriába,de a többiek teljesítették a versenyt Börzsei Ádám #78 a 12. Kárai Kristóf #32 a 18. Ferenczi Árpád #82 három embert maga mögött hagyva a 20.lett.mx2-A kategória versenyzője Pék Marcell #90 aki szerdán még lázasan az ágyat nyomta és kétséges volt az indulása,vállalta a két edzést és az első futamot,egy rossz rajt és bedölés után 25.-nek fordult a második kanyarban,aztán beindult és felküzdötte magát már a nyolcadik helyig,de talán az erőnlét hiánya miatt újra bedölt egy mély homokos kanyarban előzés közben és mire fölállította berugta sokan vissza előztek televágták a szemüvegét homokkal és a hátralévő 1,5 kört márcsak végig gurulta.Rába Tibor a senior mx1 versenyzője sérülés miatt nem indult.Minden versenyzőnek és szurkolónak aki bírta a zord időt gratulálunk.