Videók
Kapcsolat

Eredmények

Második verseny Nagykanizsa

Nagykanizsára reggel indultunk,az idő borus volt és persze még oda se értünk és leszakadt az ég!Aki volt ezen a pályán az tudja ez ott mit jelent,de mivel ez a motocross kipakolás,nevezés!Persze megfordították az indulást igy a Marcellék kezdtek mivel ők mint Mx1 és Mx2-A kategória jobb nyomokat tudnak csinállni mint a kezdők.Ez igaz csak ebből a csapatból (29 indulóból)8 versenyző ment fel a pályára és a Marci is bevállalta,igaz mikor lejött nem ismertem meg mert csak egy agyagrengeteg volt a gyerekből,ja majdnem egy órát mosogattam a motort mire elfogedható állapotba került.Második edzés kicsit jobb volt mert valamicskét száradt??!Első futam nem tul jó rajt után kilencedikből a harmadik helyig tudta felhozni magát.Második futam szar rajt két kanyar után szokásos bedölés a 15 hely környékén"LEHET,HOGY DIREKT CSINÁLJA"és mire lerugta magárol a motort felállt indult ez 40 másodperc hátránnyalt jelentett és igy utolsóként,de megintcsak nem feladva utánuk eredt.Félelmetesen és nagyon ment és feljött a nyolcadik helyre így összetettben az 5.lett.Tanulságot megint csak levontuk:nagyon tud menni sárban is bátran és jól kezeli a motort a mély csapákban csak nem szabadna hibázia,tehát nagyon jó volt!!!!!